Купити натуральні парфуми
Хто з нас не любить парфумів і бути в оточенні краси запахів? Парфуми – це квінтесенція жіночності, яка діє як невидима візитна картка і багато говорить про нас ще до того, як ми відкриваємо рот.
У минулому парфуми були розкішшю, яку могли дозволити собі лише королеви, імператриці чи найбагатші дами при дворі. Вони виготовлялися з натуральних ароматів рослин і квітів. З часом, коли духи стали частиною щоденного ранкового ритуалу, парфумерні компанії почали масово випускати духи.
На ринок вийшли штучні ароматизатори, духи на основі спирту та духи, що містять хімічні консерванти. Історія завершила своє коло і знову, в 21 столітті, ми повертаємося до природи, цінуємо натуральні аромати та натуральні парфуми, які стають все більш модними та популярними.
З чого виготовляють натуральні парфуми?
Натуральні духи виготовляються з ефірних масел. Це витяжки з квітів і їх бутонів, плодів, кори, насіння, смоли, листя і трав.
Завдяки ефірним оліям духи діють як ароматерапія. Їх дію можна назвати лікувальним. Неймовірно, але правда. Вдихаючи запахи справжніх рослин, ми змінюємо свій емоційний стан – себе та оточуючих людей. Ми можемо покращити самопочуття людей навколо нас і навіть швидше заспокоїтися. Наприклад, масло червоного апельсина має глибину, солодкість і свіжість. Лише краплі олії за вухом достатньо, щоб перенести вас у сад квітучих апельсинів і відчути себе більш розслабленим.
Змішуючи дві ефірні олії, ви отримуєте більш складний аромат з дещо змінним характером. Ефірна олія лаванди в поєднанні з олією лимона стає неймовірно легкою і перетворюється на тонкий, заспокійливий аромат.
Читайте також українські парфуми
Як комбінувати аромати для створення натуральних духів?
Згідно з визначенням духів, аромат повинен складатися з трьох акордів: базового, середнього і високого. Для створення духів вам знадобиться як мінімум ТРИ ефірних масла з нотками запаху з різних груп.
Верхні ноти випаровуються найшвидше, зазвичай це свіжі, трав’яні або цитрусові аромати, які можна знайти в ефірних оліях лимона, бергамоту , солодкого апельсина, мандарина або м’яти .
Середні ноти , тобто квіткові та пряні аромати, які не вивітрюються так швидко і утворюють серце ароматної композиції, наприклад, герань, лаванда, олія рожевого дерева або чуттєвий іланг-іланг .
Базова, нижня нота – це та, яка залишається з нами до самого кінця і характеризується важкістю і глибиною; це ефірні олії пачулі , кедра, мирри і сандалового дерева, а також масло ладану і кориці кориці .
Також важливо підібрати рослинну олію, яка виступатиме основою та носієм для ефірних масел.
Найкращі масляні основи – натуральні, без запаху: масло солодкого мигдалю, масло виноградних кісточок, масло абрикосових кісточок або масло жожоба.
Флакон для парфумів
Контейнер, у якому ви носите свій парфум, також важливий. Рекомендую скляні пляшки. Вони можуть бути виготовлені з темного або світлого скла; найкраще, якщо флакон буде під рукою, а парфум легко наносити. Тому пляшка з роликом – один з найбільш практичних варіантів.