Стійки українські парфуми
Ви хочете, щоб аромат супроводжував вас цілий день, але, хоча ви витрачаєте все більше і більше на парфуми, ви нічого не відчуваєте через кілька годин? Ви не єдиний, хто так відчуває! Тому ми розповімо вам, що впливає на стійкість аромату, а також наведемо кілька наших пропозицій щодо жіночих парфумів, які вас не розчарують.
Кожен мріє купити парфуми, які надовго покривають нашу шкіру чудовими запахами. У той же час ми вимагаємо, щоб кожен парфум, куплений в магазині, тримався на шкірі більше 24 годин. Виявляється, стійкість ароматів залежить як мінімум від кількох факторів. Давайте дізнаємось від чого саме.
Що впливає на стійкість парфумів?
Стійкість духів є одним із найважливіших елементів, на які слід звернути увагу при виборі правильного аромату. Значною мірою стійкість аромату залежить від якості духів, тим більша ймовірність того, що вони будуть триматися більше часу.
Додатковим визначальним фактором стійкості є концентрація екстракту – чим вона нижча, тим слабша стійкість парфуму (краще купувати парфумовану воду, а не туалетну), а також аромати з сильною базовою нотою, т.к. це визначає довговічність. Не всі будуть пахнути однаково, це залежить від pH шкіри. На добре зволоженій шкірі аромат тримається довше, оскільки з сухої шкіри духи швидше «зникають».
Однак довговічність духів залежить не лише від хімічних речовин. Навіть найкращі та найдорожчі аромати не протримаються довго, якщо ми ними користуємося неправильно. Тому, щоб запах тримався довше, варто запам’ятати основні правила, щоб їх використання не створювало нам зайвих проблем:
- парфумуємо тіло переважно в теплих місцях, де пульсує кров, наприклад, на зап’ястях, згинах ліктів, місце між і під грудьми, шия, згини колін і навіть скроні. Звичайно, ми не повинні обприскувати всі ці місця. Пам’ятаймо про помірність.
- якщо ми хочемо пахнути делікатно та непомітно, ми можемо, як фешн модель, розпорошити хмару аромату в повітрі та пройти крізь неї. Це хороший спосіб, коли ми хочемо використовувати надзвичайно сильні парфуми.
- адаптувати тип і кількість парфумів, що використовуються, до події. Вдень використовуйте більш ніжний аромат, ніж увечері. У громадських місцях носіть парфуми помірно через оточення. Аромат, який вам подобається, може сподобатися не всім.
- влітку використовуйте стримані запахи туалетної та освіжаючої вод, духи залиште на вечір. Для пляжу краще зовсім не парфумувати шкіру, тому що ароматні нотки змінюються під впливом поту, якщо у вас немає делікатної освіжаючої води, спеціально призначеної для цього.
- взимку можна використовувати сильніші аромати.
- не розтирайте шкіру духами. Таким чином ви можете подразнити епідерміс, і запах стане важким.
- не використовуйте кілька ароматизованих засобів одночасно, суміш може бути «блискавичною». Найкраще використовувати косметику з однієї лінії ароматів.
- не піддавайтеся впливу аромату, який використовує ваш друг, той самий парфум пахне на кожній шкірі по-різному. Ви повинні спробувати їх на собі.