Як створити парфуми своїми руками?
Нюх – це перше з усіх органів чуття, яке розвивається в нашому мозку. Дослідження показали, що наш нюх настільки потужний , що ми в 100 разів частіше запам’ятаємо запах, ніж те, що ми бачимо, чуємо або торкаємося. Тому запах може викликати сильні спогади та емоції, як позитивні, так і негативні. Аромат, який ми носимо, наш одяг, шкіра чи волосся, не тільки впливає на сприйняття нас іншими людьми, але також може регулювати рівень нашої привабливості. Тому не дивно, що парфумерна індустрія розвивається так динамічно, і ми постійно шукаємо єдиний ідеальний аромат , з яким можна ідентифікувати себе.
Магазинні парфуми проти парфумів своїми руками?
На полицях магазинів ви знайдете цілий асортимент парфумів для жінок і чоловіків. Але де знайти унікальні парфуми, котрі не будуть пахнути однаково від кожної третьої жінки?
Альтернативою є – це 100% натуральні парфуми створені своїми руками, які можна приготувати вдома. Подивіться, як крок за кроком зробити натуральні духи на спиртовій основі, завдяки яким у вас є шанс знайти свій ідеальний аромат і почуватися добре у власній шкірі. Ваші власні ароматні творіння також можуть стати чудовим подарунком для близької людини. Парфуми, виготовлені на 100% натуральних ефірних оліях, характеризуються висококонцентрованим ароматом і чистою композицією, оскільки не містять синтетичних інгредієнтів і консервантів. Щоб зробити свій власний парфум, вам не потрібно мати ступінь хіміка або бути парфумерним майстром. Потрібно лише знати кілька правил створення парфумів , трохи фантазії та пристрасть до ароматів.
Що таке духи чи українські парфуми?
Назва «парфуми» походить від латинського « per fumum », де «per» означає «крізь», а «fumum» — дим, тобто « крізь дим ». Цей термін відноситься до давніх релігійних церемоній, під час яких спалювали рослинні речовини, такі як ароматичні смоли або дерево. Пізніше створення парфумів було пов’язано з медичними знаннями. Згодом ароматичні речовини почали використовувати в повсякденних гігієнічних процедурах . Перші духи не були схожі на вишукані композиції ароматів. Вони були створені з простими натуральними ароматами, отриманими з рослин. Східні цивілізації в основному використовували парфуми у вигляді помад із суміші жирів і екстрактів запашних рослин. Володіння та використання парфумів було ознакою розкоші та багатства, а їх власників поважали.
Сучасне визначення духів визначає духи як суміш запашних речовин, розчинених у спирті , що виділяються під впливом температури тіла, що надає їм специфічний аромат. На ринку натуральної косметики також з’являється все більше безалкогольних парфумів: у вигляді помад, кремів, духів у стіках, масляних духів.
Види духів
Духи можуть містити до 30% аромату , розчиненого в спирті. За концентрацією ароматної композиції ми виділяємо наступні види духів:
Духи (P) або Extrait є найінтенсивнішою формою аромату, що містить 15-30% ароматної композиції. Парфуми – найстійкіша суміш, аромат якої найдовше зберігається на шкірі.
EdP, тобто Eau de Parfum або іноді PdT (Parfum de Toilette) , тобто парфумована вода , є одним із найпопулярніших типів парфумів. Він містить 8-15% ароматної композиції і тримається на шкірі досить довго.
EdT, або Eau de Toilette , туалетна вода, містить 4-8% ароматичних інгредієнтів. Це не менш популярна форма ароматизованої косметики, яка тримається на шкірі близько трьох годин.
EdC або Eau de Cologne , одеколо . Він містить 3-5% ароматної композиції і зазвичай випаровується протягом двох годин. Завдяки низькій концентрації ароматизаторів його можна використовувати безпосередньо на обличчі, тілі та волоссі, часто використовують як засіб після гоління для чоловіків.