Які обрати парфуми в зимку

Добре підібрані парфуми ідеально доповнять ваш стиль. Водночас вони можуть впливати на Ваше самопочуття та настрій. Тому адаптуйте їх не лише до власного смаку та особистості. Також важливо враховувати поточний сезон і погоду за вікном. Тому з приходом зими пора змінити не лише гардероб, а й аромати, які вас супроводжують. Однак перш ніж братися за дії, обов’язково ознайомтеся з тим, як вибрати жіночі парфуми на зиму. Нижче ми наведемо кілька порад, які дозволять витягти аромати, які ідеально доповнять зимову атмосферу.

Які жіночі українські парфуми вибрати на зиму?

Зима – час, коли фруктово-квіткові суміші стають спогадами. У морозні дні варто загорнутися не тільки в тепле пальто, а й у чарівний і самобутній аромат.

Тому тягніться до більш важких і міцних композицій із зігріваючим ефектом. Вам не потрібно турбуватися про те, що ви перевантажені. При більш низьких температурах нотки аромату виділяються набагато повільніше. Тому сильні аромати надзвичайно бажані, оскільки вони довше зберігаються на шкірі та можуть проникати через товсті шари одягу.

Обрані вами композиції повинні бути теплими і обволікаючими. Тож які аромати парфумів стануть ідеальним супутником зими? Чудовим вибором стануть пряні, східні та гурманські суміші, тобто солодкі, десертні запахи. Особливо зверніть увагу на виразні ноти, такі як ваніль, гвоздика, пачулі, смола, слива, карамель, мед, кориця, кардамон, шоколад або деревні аромати.

Яка нота аромату найкраща для зими?

Вам цікаво, які запахи варто спробувати на зиму? Шукайте наступні смаки.

  • Східні ноти – ваніль, амбра, мускус, ладан. Теплі, чуттєві, вони додають елегантності та загадковості.
  • Деревні аромати – сандал, кедр, пачулі. Вони додають парфумам глибину та продовжують стійкість.
  • Спеції – кориця, кардамон, гвоздика, імбир. Вони діють як чашка гарячого чаю в морозний день. Спеції, які вони містять, додають енергії та зігрівають.
  • Гурманські ноти – шоколад, карамель, кава, праліне. Вони додають солодкість і балансують деревні, шкіряні або східні аромати.
  • Квіти в зимовому варіанті – жасмин, троянда, квіти апельсина. У поєднанні зі спеціями та деревними нотами вони набувають інтенсивності та помітні навіть при дуже низьких температурах.

Туалетна або парфумована вода на зиму?

Варто знати відмінності між ними. Туалетна вода ( eau de toilette ) містить меншу концентрацію ароматичних масел (на рівні 5-10%), що робить аромати більш швидкоплинними і тонкими. Парфумована вода ( eau de parfum ), навпаки, має вищу концентрацію ароматичних олій (10-19%), що призводить до її більшої стійкості та інтенсивності. Іншими словами, він може залишатися на вашому одязі навіть до наступного дня.

Для зими краще підійде парфумована вода, тому що обволікаючий аромат залишиться з нами довше. З іншого боку, туалетна вода може швидко стати непомітною. Тим не менш, якщо ви віддаєте перевагу тимчасове відчуття свіжості або вам не подобаються занадто інтенсивні парфуми, можете сміливо вибирати туалетну воду. Адже найголовніше – це ваше самопочуття ;).